Siyah Bardak Poşet Çaylar

Limit:
10 sonuçtan 1 ile 10 arası görüntüleniyor.

 

 

 

Zor zamanların dostu bardak poşet çaylar. Ofiste vakit zor bulunur, okulda imkanlar kısıtlıdır, sabah işe gitmeden önce çay demlemek vakit alır… Ama ne olursa olsun hiçbir şey bizleri çay keyfinden mahrum edemez. En sevdiğimiz bardağımızı kaptığımız gibi bardak poşet çayımızı içine koyar ve üzerine taze kaynatılmış sıcak suyu ekleyerek bardak poşet çayımızı demleriz. Birkaç dakika gibi kısa bir süre sonra çayımız içime hazır hale gelir. Zor zamanların yegane içecegi olur.

Bardak poşet çaylar Türkiye pazarına 1990’lı yıllarda girmiş ve halk arasında sallama çay olarak bilinmektedir. Bardak poşet çayın içeriğinde ithal ve Türk çayı karışımı vardır. Bu sebepledir ki, yeniliğe açık olan genç nüfus tarafından daha çok tercih edilir. Ek olarak, ev dışı tüketim olarak adlandırılan ofislerde, otellerde, yolculuk esnasında otobüslerde ve daha birçok yerde canımız çay çektiğinde bardak poşet çaylar imdadımıza yetişir.

Türkiye’nin öncü çay markalarından olan Ofçay, Türkiye’de, bardak poşet çaylara iplik dikiş sistemini getiren ilk marka oldu. Sektörde tel zımba ile hazırlanan bardak poşet çaylar şüphesiz ki tüketim için sağlıklı değildir.  Bunun bilinci ile hareket eden Ofçay ilk ürettiği bardak poşet çaydan itibaren iplik dikiş sistemini kullanmaktadır. Bu yönüyle de çay sektörüne öncülük etmiştir.

Sitemizde Ofçay’ın tüm bardak poşet çaylarını bulmanız mümkün. Ofçay Bitane Early Grey, Ofçay Bitane Regular Tea, Ofçay Bitane Turkish Breakfast Tea, Ofçay Bitane Ceylon Gold Blend,Ofçay Dostane Karadeniz bu seçenekler arasında sıralanabilir. Bardak poşet çayların gramajları genellikle 2 gr olup, 25’li ve 100’lü adetlerde üretilmektedir.

 

 

 

Mail grubumuza üye olarak fırsatlar ve yeniliklerden ilk siz haberdar olabilirsiniz.

cayic.com markasıdır.

Çayiç © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

Yandex.Metrica