kampanya-banner

Ofçay

Limit:
62 sonuçtan 1 ile 33 arası görüntüleniyor.

 

Ofçay, 1985 yılında Türkiye’de çay tekelinin kaldırılmasıyla, Trabzon Of ilçesinde ilk siyah çay paketleme tesisini kurarak siyah çay üretimine başladı. İlk üretim tesisinin Of’ta olması sebebiyle Ofçaysan markasıyla çay sektörüne giren marka, geçen 35 yıl içinde siyah çayın öncü markalarından biri haline geldi. Sektörde yeniliklerin de öncüsü olmayı amaçlayan Ofçay, Türkiye’de bardak poşet üretiminde iplik dikiş teknolojisini kullanan, tarçın, portakal kabuğu ve karanfil karışımlı Kış çayı ile çay severlere bergamotlu çayın dışında farklı aroma sunan ilk marka oldu. Bugün kare demlik poşetleriyle alışılmış demlik poşet tadına alternatif sunan, demlik poşette gerçek dökme çay kullanarak hem pratik hem de Türk çay damak tadına hitap eden marka olma özelliği kazandı.

Yıllık 20.000 ton üretim kapasitesine sahip Ofçay, toplamda 5 çay üretim, 1 çay paketleme tesisiyle Doğu Karadeniz’de siyah çay üretimi yapmaktadır. (Detaylı siyah çay üretimi için tıklayın)

Ofçay çeşitlerine bakıldığında, sadece siyah çayda 80’i aşkın ürün çeşidi bulunmakta. Bu çeşitler içinde, siyah dökme çaylar, demlik poşet çaylar ve sallama çay olarak bilinen bardak poşet çaylar gibi başlıca çay çeşitlerini sıralayabiliriz. Ek olarak, Ofçay çeşitleri arasında bitki ve meyve çayları, yeşil çaylar ve form çayları gibi farklı damak tatlarına hitap eden, bitkisel çayları da ekleyebiliriz. Bu denli geniş ürün yelpazesine sahip Ofçay, online çay satış sitesi cayic.com’u kurarak Türkiye’nin her yerine Ofçay çeşitlerini sunmayı amaçlamıştır. Ürünleri çay severlere sunarken fiyat hassasiyetine de özen gösteren cayic.com, Ofçay fiyatlarını kurumsal satış fiyatlarıyla benzer olarak tüketicilere sunmaktadır. Tüm Ofçay çeşitlerini ve en uygun Ofçay fiyatlarını bulacağınız cayic.com’da, saat 15:00’e kadar verilen tüm siparişler aynı gün kargoya verilerek kaliteli hizmet amaçlanmaktadır.

 

 

Mail grubumuza üye olarak fırsatlar ve yeniliklerden ilk siz haberdar olabilirsiniz.

cayic.com markasıdır.

Çayiç © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır

Yandex.Metrica