kampanya-banner

Meyve Çayları

Limit:
4 sonuçtan 1 ile 4 arası görüntüleniyor.

 

 

                                                          

Meyve çayları dört mevsim tüketebileceğiniz, hem sağlık hem de keyif için tercih edilen çay çeşitleri arasındadır. İçinde gerçek meyve parçacıkları bulunan Ofçay Halisane Meyve Çaylarında, meyve tanelerinin kokusu, aroması ve tadı yoğun bir şekilde hissedilmektedir.

Kuşburnu Meyve Çayı: Kuşburnu meyve çayında kullanılan kuşburnu meyveleri özenle toplanmakta, analizleri yapılmakta, hassasiyetle temizlenmekte, akabinde kurutulan kuşburnu meyveleri küçük parçalara ayrılmaktadır. Böylece aromasını, rengini, kokusunu, vitaminini sıcak suda daha hızlı ve yoğun bir şekilde verebilmektedir.

Küçültülmüş meyve taneleri sayesinde kuşburnu çayı çok kısa sürede hazırlanmaktadır. Kırmızı ile turuncu arasındaki gerçek kuşburnu rengi, kokusu, doğal, lezzetli ve mayhoş tadı ve aroması ile çay saatlerini renklendirmektedir.

C vitamini açısından dünyanın bilinen en zengin meyvesi olan kuşburnundan üretilen poşet çayları, hastalıklardan korunmak ve sağlıklı bir yaşam için tüketilmesi tavsiye edilir.

 

Böğürtlen Meyve Çayı: Elma, bamya çiçeği, mürver ve böğürtlenden oluşmaktadır. Meyvelerin toplanmasından, temizlenip kurutulmasına, temizlenmesinden paketlenmesine kadar geçen her süreçte sağlık ve hijyen kurallarına hassasiyetle uyulmaktadır. Gerekli tüm tahlillerin yapıldığı paketli poşet meyve çaylarının tercih edilmesi insan sağlığı için önemlidir.

Tadını, aromasını, rengini gerçek meyve tanelerinden alan Ofçay Halisane Böğürtlen Meyve Çayının içimi çok keyiflidir. Mayhoş bir tadı ve doğal böğürtlen kokulu böğürtlen meyve çayının, mora çalan kırmızı rengi vardır.

 

Elma Meyve Çayı: İçeriğinde elma, bamya çiçeği, tarçın ve hindiba yaprağı bulunmaktadır. Tüm meyveler, özenle ve titizlikle hazırlanarak elma çayını oluşturacak küçük parçalara bölünmüştür. Bu sayede elma çayı aromasını, rengini ve tadını hızlı ve doğal bir şekilde suya bırakabilmektedir. İçinde hiçbir katkı maddesi bulunmamaktadır.

Kokusu diğer meyve çaylarına nazaran daha yoğun hissedilir. Sıcak, hafif tarçınlı elma kokusu insanın içini ferahlatır. Açık kırmızı elma rengi ve tatlı elma kıvamında bir tadı vardır.

 

Karışık Meyve Çayı: Kuşburnu, portakal kabuğu, elma, çingülü, çilek parçacık ve aromasından oluşmaktadır. Kuşburnunun mayhoşluğu elmanın tatlılığı ile birleşince farklı ama hoş bir tat meydana gelir. Her yudumda, hem mayhoş bir kuşburnunu, hem tatlı bir elma,  hem de portakal ve çileğin aroması hissedilmektedir.

 

Bitki ve meyve çayları genel itibariyle daha sağlıklı bir yaşam ve keyif için içilmektedir. Ancak, açıkta satılan meyve çaylarının nereden nasıl geldiği, analizlerinin yapılıp yapılmadığı gibi hususları tam olarak bilinmediğinden, üretim standardı oluşturulamamaktadır. Yetiştiği yöreye göre dahi içinde barındırdığı besin değerlerinde farklılık gösteren meyve ve bitkilerin hangi oranla kullanılarak çay yapılacağı, ne ölçüde tüketilebileceği bilinememektedir. Tüm bu hususlardan ötürü paketli poşet meyve çaylarının tercih edilmesi tavsiye edilmektedir.

Ofçay’ın online satış sitesi olan www.cayic.com üzerinden gönül rahatlığı ile poşet meyve çaylarından alabilir güvenle ve sağlıkla tüketebilirsiniz.

 

Mail grubumuza üye olarak fırsatlar ve yeniliklerden ilk siz haberdar olabilirsiniz.

cayic.com markasıdır.

Çayiç © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır

Yandex.Metrica