Kupa Bardak

Bu kategoride Ürün bulunamadı.

 

 

 

Her zevke hitap eden kupa bardakların adresi cayic.com’dur. Çeşit çeşit, renk renk, desen desen,  birbirinden şık, kimselerde örneği olmayan kupa bardaklar arıyorsanız doğru adrestesiniz. Cayic.com üzerinden satışa sunulan kupa bardakların tamamı ithal olup, Türkiye’ de başka yerlerde örneklerini bulmak zordur.

Porselen Kupa: Porselen, killi topraktan üretilen sağlıklı ve dayanıklı bir malzemedir. Porselenden üretilen kupalar birbirinden şık tasarım ve modellerle birleştirilmiştir. Sonuçta ise çeşitli model ve tasarımlarda şık, sağlıklı ve dayanıklı kupalar elde edilmektedir.

Porselen kupalar kategorisinde 4’lü kupa set, 2’li kupa set ve ısıtıcılı kupa çeşitleri mevcuttur. Set halindeki kupaları da tercih edebileceğiniz gibi tekli kupalardan da istediğiniz sayıda kupa takımları oluşturabilirsiniz. Eğer ki çayınızı, kahvenizi yoğunluktan içemeyip her seferinde soğutanlardansanız, ısıtıcılı porselen kupaları tercih edebilirsiniz. Isıtıcılı kupalar, kupaların altına yerleştirilen ek aparatların içine mum koyularak, içeceğinizin sıcak kalmasını sağlar.

Seramik Kupa: Porselen gibi killi topraktan üretilmektedir. Porselenden farkı, seramik üretiminde sıcaklık derecesinin porselen ürünlere göre daha düşük olmasıdır. Sağlıklı bir malzeme olan seramik, porselen kadar dayanıklı değildir. Cam bardağa nazaran sıcağı daha uzun süre muhafaza edebilen seramik kupalar, bitki, meyve, yeşil ve beyaz çay tüketimleri için tercih edilmektedir.

Seramik kupalar kategorisinde; 5’li seramik kupa set, 2’li seramik kupa set, kapaklı seramik kupa ve tabaklı seramik kupa çeşitlerimiz mevcuttur. Çayınızın daha uzun süre sıcak kalmasını isterseniz kapaklı kupaları; çayı, yanında kurabiyesi, atıştırmalığı olmadan içemeyenlerdenseniz tabaklı seramik kupaları tercih edebilirsiniz.

Çift Kupa Bardak: Seramik ve porselen ikili kupaların tek bir kategoride toplanmış halidir. Özellikle sevgililerin, evli çiftlerin ya da yakın arkadaşların tercih ettkleri çift kupa bardaklar, cayic.com’da birbirinden şık figür ve tasarımlarda mevcuttur.

Bitki Çayı Kupası: Porselenden imal edilen bitki çayı kupalarımız hem kullanışlı, hem sağlıklı, hem de göze hitap eden özel tasarımlara sahiptir. Bitki çayı demlemek için kullanılan bitki çayı kupaları, bitki çaylarını istediğiniz her yerde kolayca demlemenizi sağlar. Bunun için üretilmiş bir adet metal süzgeci mevcuttur. Bu süzgecin içine bitki çayını koyup üzerine sıcak suyu ekledikten sonra demleme süresince bardağın kapağını kapatarak hem demleme sürecini hızlandırır, hem de çayın demlenirken ısısını kaybetmesine engel olursunuz. Böylece sabit ısıda demlenen bitki çayı daha lezzetli olacaktır.

Çalışma masalarının vazgeçilmezi kupa bardakların sadece ama sadece size özel olmasını arzuluyorsanız cayic. com’ da satışa sunulan kupa bardakları incelemenizi tavsiye ederiz. Tamamı ithal olan aksesuarlarımız, kalite ve modelleriyle piyasadaki örneklerinden farklıdır.

Kendinizi özel ve farklı hissettirecek porselen ve seramik kupa bardakları, Türkiye’nin her yerinden sipariş verebilirsiniz.

 

 

 

Mail grubumuza üye olarak fırsatlar ve yeniliklerden ilk siz haberdar olabilirsiniz.

cayic.com markasıdır.

Çayiç © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır

Yandex.Metrica