Hakkımızda


Çay tiryakilerinin, çay keyfinden vazgeçmeyenlerin, çay kültürüne önem verenlerin buluşma adresi Çayiç’e hoş geldiniz.
 
Biz kim miyiz? Aslında, uzun yıllardır tanışıyoruz. Biz, çayı bir yaşam biçimi olarak benimsemiş, çay ritüelleriyle büyümüş, kendi çayını özenle yetiştiren, fabrikalarında özel olarak işleyen, titizlikle paketleyen, Türkiye’de nitelikli ve kaliteli çayın temsilcisi olmuş Ofçay Ailesinin en yeni temsilcisi Çayiç sitesiyiz.
 
Neden böyle bir site açtık?Çaya gönül vermiş Ofçay Ailesi olarak istedik ki, bizi biz yapan çay kültürüne sahip çıkalım. Büyüklerimizden devraldığımız sorumluluk ve bilinçle, sahip çıktığımız çay kültürünü sitemizde somutlaştıralım, bu kültürün olmazsa olmazlarını herkesle paylaşalım. Çayla, çay kültürüyle ilgili her şey burada bir arada olsun. Değerli ve özel olana ulaşmanın gittikçe zorlaştığı günümüzde, şöyle bir kolaylık olsun da, Türkiye’nin neresinde olursak olalım oturduğumuz yerden kolayca erişebilelim. Dahası, hemen sahip olabilelim. Çay keyfi ve güzellikleri meraklısıyla buluşabilsin.
 
Çünkü bizim için çay demek yalnızca demlediğimiz ve içtiğimiz bir "içecek” değil, bir "ürün” hiç değil. Bizim için çay, öncelikle hayat demek. Hayatın güzelliği, keyfi, ritüellerini yaşamak demek.
 
Çayiç’te neler neler var?Çayiç’te, çay dendiğinde akla gelen, her yerde bulunamayan hemen her şeyi bulabileceksiniz. Bütün ürünler, belli bir zevk anlayışının süzgeçinden geçerek size ulaşacak. Çayiç, yalnızca kaliteli geleneksel siyah çay ya da bitki çaylarının satın alındığı bir site olmayacak. Çayla ilgili her türlü orijinal aksesuarı, malzeme ve gereci, yalnızca Çayiç için üretilen el emeği göznuru eşya ve objeleri de buradan edinebileceksiniz. Çay kültürüne dair doğru bilgilerin, çaya gönül vermiş bir ailenin edindiği birikimin paylaşıldığı bir site olacak Çayiç.
 
Bu, henüz bir başlangıç. Diyebiliriz ki, şu an gördükleriniz göreceklerinizin çok az bir kısmı. Bizi ziyaret ettikçe tanık olacaksınız ki, Çayiç sitesi tıpkı güzel bir çay gibi demleniyor. Ve, deyim yerindeyse, asla bayatlamıyor, durmaksızın tazeleniyor, gelişiyor. Her ziyaretinizde sizi şaşırtacağız. Sürprizlerle, avantajlarla karşılaşacaksınız.
 
Bizimkisi güvene dayalı, samimi ve keyifli bir paylaşım. Yalnızca stokta olan ürünlerimiz beğeninize sunuluyor ve satışa çıkıyor. Yani, satın aldığınız ürün, sipariş verdiğiniz aynı gün adresinize gönderiliyor. Siparişlerinizi özenle paketliyoruz ve titizlikle adresinize ulaştırıyoruz. İşimiz burada bitmiyor, satış sonrasında da her zaman diyaloğa açık ve bilgi alışverişinde oluyoruz. Yani, sonuna kadar sözümüzde ve yaptığımız işin arkasında durmaya, bu keyfi paylaşmaya devam ediyoruz.
 
Çay tiryakilerinin, çay keyfinden vazgeçmeyenlerin, çay kültürüne önem verenlerin buluşma adresi Çayiç'te keyifli ve zevkli alışverişler diliyoruz.
 
 
 

 

Mail grubumuza üye olarak fırsatlar ve yeniliklerden ilk siz haberdar olabilirsiniz.

cayic.com markasıdır.

Çayiç © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır

Yandex.Metrica